לייף-בוק מרמת גן - אבל עובדים בכל הארץ

ברכות תלמידים למורים לספר מחזור

דוגמאות לקבלת השראה מברכות תלמידים למורים

למורה המקסימה!
לפני שנתיים אלינו הגעת, עם מרץ ורצון לעשות את הטוב ביותר כדי שנצליח.
בשנתיים הללו, היו עליות ומורדות, בכי וצחוק, רגעים שמחים יותר ושמחים פחות- אך גם ברגעים הפחות טובים, גילית מסירות רבה, ולא איבדת ולו במעט את המרץ, הנחישות והרצון שלך לעשות את הטוב ביותר.
במהלך השנתיים שעברנו יחד זכינו להכיר מורה נפלאה, ומעבר לכך – אדם מדהים.
לא נשכח שכשביקרנו בפולין, את היית לכתף תומכת, תמיד הענקת לנו תחושה טובה, תחושה של בית: דאגת לשים בכל חדר ממתקים שצורף אליהם פתק של בוקר טוב או ערב טוב- ותמיד העלו חיוך, דאגת שיגיע לכל ילד מכתב מהבית – שריגש וחיזק כל אחד מאיתנו, והכי חשוב – תמיד היית שם בשבילנו כשהיינו צריכים.
תודה לך על המסירות והדאגה האין סופית, על העזרה בכל כך הרבה תחומים, על ההקשבה והתמיכה הרבה, וכמובן- על המטעמים שהיית מבשלת ואופה עבורנו והיו טעימים מאין כמוהם…
מאחלים לך מכל הלב והנשמה, שתישארי אדם נפלא כמו שאת, בשלנית מופלאה, אדם אחראי ורציני ועם זאת אדם חם, דואג ואוהב.. מאחלים לך המון הצלחה בחיים, בכל דרך שרק תבחרי ובכל דבר שתעשי.
אוהבים תמיד ובלי סוף,


למורה שלנו..
מי היה מאמין שהשנה עברה כל כך מהר, לפני כמה חודשים כשרק הכרנו כולנו היינו מיואשים ולא היה בנו כוח להמשיך.
היום, אחרי שהכרנו.. החדרת בנו כוח, רצון ללמוד, כוח להמשיך.. .
בשבילנו את לא עוד סתם מורה, את מורה לחיים, את גרמת לנו להבין הרבה דברים שבמשך 11 שנות לימוד לא הצלחנו להבין.
את חדרת לנו ללב, ואם יש משהו שנזכור מכל התקופה הזאת, זה רק את הרגעים היפים, אנחנו רוצים להודות לך על שהחזקת אותנו וגרמת לנו לא לוותר.. לא נתת לנו להיכשל, עמדת בדרכינו ונלחמת על כל אחד ואחת מאיתנו.
אם רק היה אפשר לתאר לך כמה את מדהימה! תודה על כל הרגעים שהיית לצידנו, ותמכת בנו, תודה על שלא השארת אותנו לבד אף פעם. שתמיד ייעצת לנו רק טוב וכרגע אנחנו במרחק נגיעה מהתייצבות בבקו"ם, אז רק לפני שאנחנו פורסים כנפיים ועפים, כובשים את העולם עם החינוך שלך !
מקווים שלעולם לא תשכחי אותנו, כל הרגעים היפים, הפחות, המצחיקים, הכועסים.. גם לצעקות שלך נתגעגע 🙂
אוהבים בלי סוף ומודים לך על כל דקה ודקה שהקדשת לנו.

שלך באהבה,


" יש נתיבים רבים לליבו של אדם,
העושים אותו ליקר ומשמעותי.
כל מעשה של טוב לב, כל רגע של יחד,
כל מילה של שבח או ניחומים…
אלו הנתיבים, השבילים שעם הזמן
הופכים לדרכים הראשיות
שלאורכן מתנהל המסע המשותף "   סטיוארט מקפרליין

מורה יקרה,
ברגישותך ובתבונתך שלך הצלחת לסלול נתיב אל כל אחד מאיתנו מבלי לוותר על אף אחד.
שנתיים בהם שימשת לנו כמו "גשר על מים סוערים".
עברנו בשנתיים האלה אינסוף רגעים קטנים וגדולים,
למדנו גם סטינו, צחקנו ואת היית שם עימנו לאורך כל הדרך.
מלווה אותנו בכל רגע ורגע, לא מוותרת, עומדת לצידנו ותומכת, נותנת כתף חמה, עצה טובה, מלטפת מחבקת ואוהבת ללא תנאים (חוץ מתקנון בית הספר).

נפלה בחלקנו הזכות להיות חלק מהכיתה אותה את מלמדת ולהכיר אדם מדהים ומיוחד כמוך.
תודה שהיית תמיד שם בשבילנו בגלל, למרות ובשביל.
תמיד תהיי עבורנו זיכרון של מקום טוב ובטוח, מקום של פינה חמה ואהבה גדולה.

אוהבים אותך,


מורה יקרה שלנו..

כמה את מיוחדת זאת רק אנחנו יודעים
מורה שלפני הכל חברה ואישיות מדהימה,
יודעת לפרגן ולהטיף מוסר,ובתוכה אוהבת כל תלמיד ותלמידה כאילו היו ילדיה.
במשך 3 שנים חווינו ביחד חוויות מכל הסוגים:
טיולים מבחנים,הפרעות ואיחורים.
ואת תמיד ידעת כיצד לפתור דברים בחיוך ואהבה.
טטיאנה, אנו תלמידיי יב'3, מודים לך על השנים הנהדרות !!
נזכור אותך תמיד ואת אישיותך המיוחדת ובטוחים כי על קשר איתך תמיד
נשמור כי זאת זכות גדולה להכיר אישה כמוך.
כיתת מב"ר היא כיתה לא "פשוטה" ואנחנו הוכחנו שיש יוצא דופן.
וראוי לציין כי שטנו בספינה עם ים סוער.
למרות שלפעמים היה נדמה כי הספינה עומדת לטבוע –
ואת עם היכולות המדהימות שלך ידעת איך להציל אותנו מטביעה.
ועל כך אנו מודים לך מכל הלב.
מאחלים לך שנים טובות ומוצלחות ושדרכך בבית הספר תהייה סיפור הצלחה
כי אין הרבה אנשים שעליהם אפשר לומר הרבה דברים טובים.

באהבה גדולה


מורה יקרה שלנו !
עברו להן שנתיים יפות מלאות באין ספור אירועים.
לקראת כיתה יא' כשהגיעה לאוזנינו השמועה שמורה אחרת תחנך אותנו זה לא מצא חן בעיננו
וכשהגעת בהתחלה לא כל כך הסתדרנו,
לקח לנו זמן להבין ולהעריך את מה שקיבלנו.
הגיעה אלינו מורה מדהימה כמו שאומרים : "האמא השנייה שלנו "
מורה שגם ברגעי הבכי, העצבים, השמחה והלחץ נתנה יד בכל דבר
לימדת אותנו הרבה דברים שקודם לא ידענו, לימדת אותנו שגם אם קשה צריך להיות סבלניים
ולהמשיך הלאה בשביל להשיג את המטרה שאליה אנחנו רוצים להגיע.
וכשסטינו מדרך הישר את דאגת להחזיר אותנו מהר לתלם.
אין ספק שמעבר להיותך מורה להסטוריה, את מורה לחיים.
יהיה קשה לנו להיפרד מבן אדם טוב ומאדם שלמדנו ממנו כל כך לאהוב.
אנחנו רוצים להודות לך על ההשקעה, העשייה, הסבלנות האין סופית הזאת ועל כך שהיית לנו אוזן קשבת בכל דבר קטן שהפריע לנו בין אם זה בבית ספר ומחוצה לו ועל כל החום והאהבה שהענקת לנו.
אומנם אנחנו יוצאים למסע לא קל בחיים שלנו, מסע שגם אם אנחנו נופלים בו אנחנו נצטרך לדעת איך לקום לבד ממנו ולא להישבר, אך אנחנו יודעים שמאחורי כל המסע הזה הייתה לנו תקופה חווייתית ביחד
ומבין כל החוויות הללו בבית ספר -את זאת שמסמלת עבורנו את מקיף ח' יותר מהכל !
אנחנו רוצים לאחל לך את כל הטוב שבעולם, שתזכי לחיים ארוכים, מאושרים, ומעושרים,
הרבה בהצלחה עם הדורות הבאים ושתצלחי להוביל אותם כמו שהובלת אותנו.
זכינו להכיר מורה נפלאה מלאת אור ושמחה שנתנה לנו לא מעט כלים לדרך.
עוד אין ספור מילים לא יצליחו להביע את הערכתנו ואהבתנו אלייך.
ולסיום אנחנו רוצים להגיד לך דבר אחרון -ההצלחה שלנו היא ההצלחה שלך!!!

אוהבים ומעריכים אותך בלי סוף


למורה היקרה,
הנה הגיעה השנה לסופה,
ואנחנו רוצים להגיד לך תודה.
תודה על הנתינה,תודה על ההשקעה,תודה על ההקשבה שהענקת
לנו במשך שנתיים מלאות חוויות טובות וקצת פחות.
תודה שהתמודדת עם הכיתה שלנו בצורה הכי טובה למרות כל הקשיים,
והיו המון קשיים!!
תודה שהתאמצת לתת, כל כולך לכל תלמיד.
היית כאוזן קשבת ויד עוזרת כשצריך.
תודה שלימדת אותנו את ערכי הדת ואת ערכי הכבוד בין אדם לחברו.
מאחלים לך שהשנים הבאות יהיו לך יותר קלות,
תמיד נזכור אותך קודם כל כמורה לחיים!

אוהבים אותך מאוד והמון


למורה שלנו.

לא נצליח לסכם במילים את שלוש השנים האחרונות שחווית איתנו. לא נצליח להביע בכתב את כמה שאנו מודים לך על שעזרת לנו לעבור את השנים המשמעותיות בחיינו בצורה הטובה ביותר שיכולנו לבקש. אנחנו מודים לך על שתמיד הבעת תמיכה, רגישות, התחשבות ואכפתיות כלפינו. מודים לך על שתמיד נלחמת ממש כמו אמא על טובתנו, תמיד דחפת אותנו לפעול, להתגבש ובעיקר להוציא מעצמנו את המיטב בכל מחיר. מעבר למחנכת, היית לנו חברה. תמיד כנה, אוהבת ודואגת. אנחנו רוצים להביע את הערכתנו, על כך שהיה לך אכפת להכיר אותנו ולהביט בנו בתור אנשים בוגרים, בגובה העיניים. גם כשכיתה י"ב תהיה מאחורינו, לא נשכח את החיבוקים בעת הצורך, את האנושיות וטוב הלב שתמיד טרחת להקרין כלפינו. אנחנו יודעים שלא תמיד היה קל, אבל אנחנו מקווים שתמיד תשמרי לנו מקום קטן בלב כמו שאנחנו נשמור לך גם בעתיד הרחוק. תמיד תשארי חלק משמעותי מהחיים שלנו, כאישה שתרמה לעיצוב האופי שלנו והכינה אותנו לחיים המפחידים שבחוץ. אז כמו שכבר אמרנו, אין מילים גדולות מספיק על מנת להביע את הכרת התודה שאנו רוכשים כלפייך.

אוהבים ומודים ללא סוף, הכיתה שלך.


מורתנו היקרה,

אומרים תמיד שלהיפרד זה קצת קשה, אולי משום שיש בה, בפרידה כה הרבה לומר והלב מוצף ומתמלא ברגשות עזים. זאת הייתה תקופה מדהימה ואין פשוט מספיק מילים לתאר את כל מה שעברנו. לטוב ולרע, את תמיד היית חלק מאיתנו, בזכותך למדנו המון ואנו מקווים שגם את למדת משהו מאיתנו.

שלוש שנים היית לצידנו וליווית אותנו, מהרגע שנכנסנו לכיתה כל אחד לחוד, ועד הרגע שאת מוציאה אותנו כקבוצה אחת גדולה, שאוהבת ומכבדת אחד את השני. רונית היקרה נפלת עלינו כמו מלאך עם שערך האדמוני וצחוקך שנשמע למרחקים כדי לחבר בין כל הפרחים, כשכל אחד מאיתנו הוא פרח בודד אבל את דאגת לחבר את כולנו לזר, ותסתכלי איזה זר קסום הצלחת ליצור. עברנו את הבגרויות בשלום, עברנו את גיל ההתבגרות, למדנו והשכלנו, ועוד שנייה כולנו מתגייסים לצבא.

אנחנו חייבים לציין כי חלק מרכזי בהתפתחות שלנו אנו חבים לך. רונית עמדת לצידנו לטוב ולרע, גם אם לא הסכמת עם דרכנו תמיד אמרת את דעתך בנעימות ויחד הגענו לעמק השווה. לא פעם במהלך השלוש שנים היו לנו ירידות ועליות, אישיות וכיתתיות אך לא נתת לנו להתפזר ולהיכנס ללחץ, התבוננת מהצד ולאחר מכן ייעצת לנו כיצד לפעול, לא היית רק מחנכת בשבילנו, היית לנו לחברה שמוכנה להקשיב ולעזור, למורה, ולאדם שקשה יהיה להוציא מליבנו. תמיד הייתה לך את המילה הנכונה ואת הסוכרייה המתאימה כדי לשפר לנו את מצב הרוח. ידענו שיש לנו מקום לבוא אליו לבכות, לספר לך את הסיפור החדש שלנו ולחלוק איתך את רגעי האושר והכאב שלנו, עמדת לצידנו בטוב וברע ובוודאי ברגעי הניצחון, שוב ושוב הראית לנו שאף על פי שהתחלנו כזרים באמצעות עבודה קשה ושיקול דעת הצלחת להוציא את המיטב מכולנו, והפכנו לכיתה חזקה שיכולה להשיג כל דבר שתרצה. אין כמו המסירות, הסבלנות הרבה שלך והעקשנות שלא נהיה "בורים" כמו שתמיד דאגת לציין. גרמת לנו להתעניין קצת יותר במה שקורה במדינתנו ובחברה בה אנו חיים, ולא רק מה שקורה בעולמנו האישי והפרטי. למדת אותנו שעדיף לעשות היום הכל ולא לדחות שום דבר ליום אחר, כי תמיד יצוץ משהו חדש לא צפוי, ואנחנו נצטער על זה. הנמרצות והאנרגיה שלך העירה אותנו כל פעם מחדש, אנחנו סבלנו מהמזגנים כי תמיד היה לך חם ותמיד היינו צריכים להסביר לתלמידים האחרים למה בקיץ אנחנו עם ז'קטים, אך בשבילך רונית היינו לובשים גם מעיל.

לפני שכולנו נעמדים מול אתגר נוסף בחיינו, ועוזבים את הקן אנו רוצים לאחל לך הרבה הצלחה בהמשך דרכך, להודות לך על כל אותה הדרך הלא קצרה שעברת לצידנו. זכינו לקבל את תמיכתך המלאה ואת אהבתך האינסופית. למרות שפתחת פינת חי ובחיוך קראת לנו חמורים, חזירים, וקרציות, אנחנו יודעים שאנו הכיתה האהובה עלייך. דרכינו נפרדות עכשיו אך אל תחשבי שפה את עוזבת אותנו, את תאלצי ללוות אותנו בעוד הרבה רגעים נוספים בחיים. וכן, אנחנו חוצפנים ואגואיסטים,
ולא רוצים שלאף אחד תהיה מורה מדהימה כמוך, כי רונית- האדמונית שלנו יש רק אחת, ואנחנו לא מוכנים לחלוק אותה.

כל שנותר לנו להגיד לך זה מילה קטנה עם משמעות גדולה, מלאה בהערכה, הוקרה, הערצה, אמונה והכרה- תודה. תודה על התמיכה, האהבה, החום, הכנות, והיותך את עצמך לא משנה מה.


למורה שלנו

אין ספק, מדובר בכיתה מיוחדת שבכל שיעור אפשרי מחליטה לחגוג יום הולדת, את השיעורים היא לא הכי אוהבת, ולרוב גם נעדרת. אך עם כל אלה, שומרת על הישגיה, ולא מפסיקה לחדש ברעיונותיה. לא נשכח את היום הראשון בשיעור היסטוריה בו גילינו מורה מדהימה מקשיבה ומחבקת בעת צרה, שתמיד לכל מחסורינו דאגה והייתה מחנכת שאין כמותה. ועכשיו אנחנו צעד לפני קו הסיום, במרחק נגיעה מההתייצבות בבקו"ם, עברו חלפו להן 3 שנים במהירות האור (3*10^8 ) ואנו כאן עומדים מאושרים שמחים ובעיקר מלאי חרדות מן השנים הבאות.

רגע לפני שנפרוש כנפיים ונעוף אל דרך חדשה בין ארץ ושמיים, רגע לפני שנחצה את הגשר מילדות לבגרות ולפני שיפתחו בפנינו אינספור דלתות. רצינו לומר לך תודה על תקופה כה משמעותית-היו לנו יחד אינספור חוויות משותפות, צעקנו,כעסנו,בכינו, אך לרוב צחקנו היו לחצים, אין ספור מבחנים, אך ברור שלבד לא היינו מצליחים. תמיד התקבלנו בהבנה באהבה ואוזן קשבת, הצלחנו יחד לפתור כל בעיה כואבת. אומרים תמיד שלהיפרד קצת קשה ובמיוחד קשה לומר זאת במילים. רצינו לומר לך תודה על כל הרגעים בהם עמדת לצידנו בכנפיים מגוננות, עזרת תמכת או סתם הקשבת.

רצינו לאחל לך המון בהצלחה בשנים הבאות, לומר מילה קטנה מילה שאומרת המון, ועטופה כל כך באהבה. מילה שמעלה חיוך על הפנים וגורמת טוב בלב, מילה בעלת 4 אותיות, שעל הלב חורטת… מילה אחרת מכל המילים, מילה שונה, שאומרת-תודה

אוהבים,


למורתנו היקרה

שלוש שנים הסתיימו ואיתם סיום הלימודים.
אבל תקופה כזו לא היינו רוצות שתיגמר,
למרות כל הלימודים הרבים ,
היית שם חיזקת אותנו ולימדת אותנו כל כך הרבה,
על מוסר אמונה ואיך להיות בן אדם הגון אוהב ומטפח מערכת יחסים זוגית מקשיבה ותומכת.
במשך שלוש שנים צברנו הרבה אבני דרך שהענקת לנו במתנה.
תודה שהיית שם ברגעים קשיםבחוויות,ברגעים של מצבי לחץ וייאוש.
תודה שהיית שם כדי להרים ולעודד אותנו בתקופות הקשות האלה
למרות כל הקשיים התפתח בינינו קשר יציב שלא נפרם לעולם ,ואיתו דרך חדשה הלוקחת איתה חוויות מהשנים
שעברו אל העתיד הצופה לנו.
ושוב נאמר תודה על העצות החמות,על העידוד,והתמיכה האינסופית שהענקת לנו במשך השנים.
אם הייתה בנו האפשרות להעניק לך בחזרה את כל אשר הענקת לנו היינו מראים לך מה ממך קיבלנו.
לסיוםכולנו תקווה כי העצות והחוויות ילוו אותנו בכל אשר נלך ונבחר,וקולך בליבנו לעד נצרב.

אוהבות המון ואסירות תודה,


למורה האהובה

"עיקר החינוך למידות טובות הוא ע"י עצם האישיות של המחנך(הרב שלמה אבינר)

קשה להאמין שאנחנו כותבות עכשיו מילות פרידה, לא נתפס שכבר עברנו 3 שנים.
ההתחלה הייתה קשה ומלאת חששותאבל ככל שהזמן עבר גילינו באיזו מורה מדהימה זכינו!
אומרים שזיכרונותיו של אדם הם כמו מפה גדולה, יש שטחים,גבולות,כבישים,גשרים ודרכים לכל הכיוונים.
אתהמורה ,ידעת להוביל אותנו בשבילים הנכוניםשבילים שעד היום מביאים הצלחה.
תמיד ידעת להקשיב ולתת עצה טובה.ולמרות השטויות שהיינו עושות,למרות התלונות האינסופיותהרעש בשיעורים וכל השגעונות… 
למרות הכלחשוב לנו שתדעי שגם כשעשינו קצת הרבה בעיותאף פעם לא הפסקנוולו לשניה,להעריך את כל מה שעשית בשבילנו.
אז עכשיו, כשעוד שביל בחיינו מגיע לקיצוואחד אחר מתחילחשוב שתדעי שזה לא הסוףועוד יהיו הרבה הפתעות.
אנחנו בטוחות שבזכותך תהיה לנו הצלחה בכל התחומים.

תודה לך,


למורה 

זמננו קצר והמלכה מרובהלכתוב ברכת תודה למורה אהובה 
מחנכת תותחית שנתנה את כל כולהואפילו הרבה יותר ממה שהייתה צריכה..
ברשותכם את הברכה נתחיל מהתחלהשכיתתנו הקטנה לחסרת מחנכת נהייתה
המשימה לא הייתה קלהלמצוא מורה שתהיה על רמה
ישר להנהלה עלינו עם בקשותכי על קרן כבודי התעקשנו קשות
ולאחר כמה ימים ולילות של המתנהבכיתתנו התפרץ גל של שמחה
כי הודיעו לנו שזכינו במהרהבמורה הכי שפיצית במדינה.
בפעם הראשונה שהיא נכנסה לכיתהכולנו ישר התאהבנו בה.
בתקופה לא קלה היא נפלהאך את ענייני ההכתרה קלטה בשניה.
וכך עברה לה חצי שנהולנו נשאר רק להגיד תודה
תודה שהיית לצדינו לכל צרה ושמחהושתמיד את עצמך הצעת לעזרה.
תודה שאותנו הדרכתאו בקיצור תודה על מי שאת.
ממך למדנו המוןמהי שמחת חיים עדינות ומהו כישרון
לצערנו בברכה אחת לא נצליחלכתוב את כל ההוקרה המגיעה לך
אבל בקיצור נוכל לסכםשבתקופה איתך היה סוג של קסם!
לך נאחל הצלחה ענקיתיב 3' הכיתה האגדית..


למורה :
יש אנשים שאתה פוגש אותם,
מכיר אותם ומתחבר אליהם.
אתה מבין שהם חלק מחייך,
אתה מבין שהם נקודות אור
שהשפיעו על הדרך בה אתה הולך,
וגם אם לא תראה אותם לעיתים קרובות
תמיד תישא אותם במחשבותייך
תודה על הכל!
זמן לא מועט עברנו איתך
ממורה להיסטוריה למחנכת ,ממורה לחברה קרובה שליוותה אותנו בתקופה כה משמעותית .
ותמיד אמרנואדם כזה מדהים אי אפשר לשכוח


לרכזת היקרה שלנו!
זה ניראה כל כך הרבה זמן – אבל שטוב אז לא סופרים.
3 שנים את מרכזת אותנו כשכבת י’ב.
להקיף 3 שנים איתך זה לא אפשרי, אבל להגיד עלייך, ולהגיד טוב- יש הרבה!
לקחת אותנו ילדים בכיתה י’ כילדים השניים שלך, חינכת, אהבת, כעסת, נזפת, הערכת, חיבקת והכי חשוב גידלת.
לא קל לחנך ילדים בדור שלנו אבל עשית זאת במסירות, באהבה, בגאווה..
בלעדייך לא היינו הילדים של היום, תמיד אומרים שהחינוך בא מהבית ועם אימא כמוך קשה להתפרע.
ראית אותנו בכל מצב אפשרי: עצובים, שמחים, כועסים, נרגשים ומתוחים, כמו שכל אימא רואה- כי זה מה שאת דמות של אימא עבורנו.
הנה הגענו לשנה האחרונה שלנו, שנה קצרה אך שנה מהנה.
 
רצינו להביע בפניך את מלוא הערכה
ולשאת מאיתנו דברי תודה וברכה:
תודה על הנדיבות וטוב הלב,
על היחס המבין והאוהב.
על הרכות, הנתינה, השיתוף,
ההבנה, הרגישות, והליטוף.
תודה שהשקעת שעות אינספור,
כשמטרתך היא אחת: לתת ולעזור.
תודה על היותך אדם שעליו אפשר לסמוך,
אדם היודע לעזור, ובכל מצב לתמוך.
לך תמיד סיפרנו על רחשי הלב,
מה טוב, מה רע, ומה כואב.
תמיד נתת עצות טובות וחכמות,
אין ספק שאין עוד כמותך עלי אדמות. 
 
אי אפשר להגיד במילים כמה שאותך אנו אוהבים.
את יותר מרכזת ויותר ממורה, יותר ממחנכת את אימא גדולה!
היית בשבלינו כסמך דרך, מקור לגאווה!
מאחלים לך שתמשיכי לחנך כמו שחינכת אותנו, כמו שאהבת אותנו וכמו שגידלת אותנו, הלוואי ולכל תלמיד תהיה רכזת כמוך!
 יודעים שהיינו הבכורים שלך ובטוחים שגם לא האחרונים שלך, מקווים שאת גאה בנו ולא עייפה מאיתנו.
תחכי לנו מגיעים לראות אותך במדים…
ליועצת השכבה, 
אומרים שבן אדם טוב לא רק אומר, מסביר, מדגים אלא גם מעורר השראה. 
ליווית אותנו במשך ששת השנים , מאפרוחים קטנים לברבורים גדולים,עם שק ערכים.
נתת לנו להבין שבכל דבר יש גם את הטוב וגם את הרע, ושכל מה שאתם, מחליטים זה אך ורק לטובה.
שמחת החיים שלך, האושר בעיניים והחיוך על השפתיים בהחלט עוררו בנו השראה להבין שאחרי כל תקופה קשה בחיים מגיעה תקופה יפה, 
לדעת לנצל כל רגע שעובר, לזכור שיום אף פעם לא חוזר ובסוף השנה לשאול,מה הוספנו לעולם של אתמול?! 
מי היה מאמין? עברנו כבר את כל השנים ובהם עברנו יחד המון חוויות מרגשות ומהנות. 
והנה הגיע הסוף.
אנו עומדים על קו הסיום – בוגרים יותר, מנוסים יותר, נבונים יותר ויפים יותר.
ואת היית חלק ניכר ממעגל הבגרות הזה, שסוף סוף הושלם
ל" גיניס" – יש אוסף שיאים וזה כתוב בספר,
שם מקבלים ציונים על דברים שמעל ומעבר.
על כל פעילות בה מצטיין אדם יותר מכולם,
על פני כדור הארץ – ובכל מקום בעולם.
עבורנו יש עוד מישהי ברשימה,
יועצת יחידה ומיוחדת ופשוט מדהימה.
היא צוברת ניקוד יותר מכולם
ובכל תחום היא ניצבת בראש הסולם!
אין אנו מגזימים בנקודה או בפסיק,
את המנגינה שלך – ציפי אי אפשר להפסיק.
יקירתנו, צוות המורים וגם אנחנו התלמידים מאחלים לך הצלחה בהמשך הדרך, אוהבים ומעריכים כל צעד שעשית בשבילנו, בשביל לגרום לנו להיות אנשים טובים יותר.
אוהבים ומעריכים, 
למחנכת שלנו
חלפו להן ארבע שנים בלתי נשכחות 
ביחד עברנו כ”כ הרבה חוויות 
שהיית לנו כאם שנייה, מורה, מחנכת וחברה 
תמיד אהבת ועזרת ללא תנאים
ותמיד לא חשוב מה, הגנת עלינו מפני כל המורים
עכשיו כשאנו נאלצים להיפרד, אנו מרגישים צורך 
להגיד לך כמה אנחנו מרגישים שנפלה זכות בחלקנו 
שהכרנו וקיבלנו אותך כמחנכת .
אומרים שמכל אדם לומדים משהו לחיים…
יש משפט שלך שאותו לעולם לא נשכח
“כשהראש לא עובד, כל הגוף סובל”
אז תודה שדרבנת אותנו ללמוד ולהגיע להישגים גבוהים 
תודה שהיית עימנו ברגעי צער ושמחה 
תודה שברגעי משבר היית לנו בראש ובראשונה חברה
תודה שלווית אותנו וכיוונת אותנו אל הדרך הנכונה
תודה על שהיית לנו מורת דרך בצאת השנה 
תודה על הסבלנות 
תודה על הסובלנות 
תודה על שהיית לנו דוגמה אישית מדהימה 
את שלמדנו ממך ניקח כצידה לדרך כל חיינו 
עכשיו כשאנחנו במרחק פסיעה משרות בצה”ל 
אנו בטוחים שניישם את הערכים והעקרונות שלמדנו ממך
אוהבים אותך המון המון המון ונתגעגע 
                          תלמידי  י”ב
למחנכת שלנו …
רגע לפני שמכבים את האורות ומרוקנים את הלוקרים , רגע לפני שרצים לשרוף את כל המחברות , נעצור רגע ונתבונן בשלוש השנים האחרונות:
שלוש שנים ארוכות , שעברו לנו כמו 3 שניות ועכשיו אנו רוצים לך להודות.
תקופות לא קלות עברו עלינו , הרבה טלפונים, וויכוחים ושיחות . 
אך אסור לשכוח שאף פעם לא נתת לנו לצנוח.
תמיד תמכת , דאגת והשקעת מאמצים ולמרות שכעסת ורגזת- לך אנו מקרב לב מודים .
 כי בזכותך הפכנו מילדים לאנשים בוגרים.
עברנו יחד חוויות , טיולים והרבה רגעים שמחים , שאותם לא נשכח לעולמים .
אומרים ש”מורה טוב זה מורה לחיים” ובפה אחד אנו יכולים להגיד שמשפטים אלה לך מתאימים.
כעת, הגיע הזמן לפרוש כנפיים ולעוף אל החיים הבוגרים , כאשר כל אחד מאיתנו נושא את הכלים שאת נתת לנו כדרך חיים.
אוהבים ונזכור אותך תמיד!
כיתה יב.
רכזת יקרה, 
אין מילים בפינו כדי להודות לך על כל מה שהענקת לנו במהלך שלוש השנים שליווית אותנו. 
את, ייחד עם ייתר המחנכים יצרתם שכבה מהשורה הראשונה. שכבה חזקה, מיוחדת והכי חשוב: חושבת וביקורתית. 
עם הזמן עברנו קשיים רבים ובניהם עניין ההסתגלות לדרישות הגבוהות בתיכון. כחלק מתהליך ההסתגלות, באופן טבעי, היינו עושים טעויות. 
ואת דאגת להגן עלינו וניסית ללמד אותנו ללמוד מהטעות דרך הראש. הראית לנו כי לפעמים מספיק להבין שטעינו על מנת לא לחזור על אותה טעות בפעם השנייה. 
למרות שהרבה פעמים כעסנו ומרדנו, בסופו של דבר הבנו כי טובתנו האישית חשובה לך יותר מכול דבר אחר. 
ישנו דבר נוסף שנהגת לעשות, וספק אם אנשים שמו לב אליו: את תמיד היית מדברת על השכבה כעל השכבה הטובה ביותר. 
כאשר התייחסת אלינו ככה, אנחנו התמלאנו גאווה ולכן עשינו מאמצים על מנת לעמוד בציפיותייך. 
גם בתקופות היותר קשות ולחוצות, את תמיד סברת כי נצא מזה ואף נשתפר. 
אבל עכשיו הכול נגמר (או שמא רק מתחיל?), כולנו מתפזרים. ואנחנו רק מקווים שבזמן בו היית איתנו נהנית ואף למדת מאיתנו משהו. 
בכול אופן, אנחנו למדנו ממך. 
כול שיישאר לנו הוא זיכרון החוויות. ואנו, תלמידייך רוצים להודות לך שבזכותך החוויות ייזכרו מתוקות ונעימות יותר. 
אנו גאים לומר שזכינו להכיר אדם כמותך בזמן שנות לימודינו בתיכון.
תודה שהיית ועודך מי שאת. 
באהבה רבה, 
ה ש כ ב ה   ש ל ך  ! 
למחנכת הכי מדהימה שיש.
הנה עברו להן שנתיים כהרף עין, ואנחנו כבר עומדים לפרוש כנפיים. אנחנו עדיין לא מעכלים שהכל עבר ונגמר כל כך מהר, כאילו רק אתמול נכנסנו לבית הספר לכיתה ז', קטנים שלא מבינים כלום ורק שואפים להגיע כבר לכיתה י"ב.והנה עכשיו ה בדיוק הפוך-ברגע שהבנו שהכל עומד להיגמר אנחנו שואפים לחזור להיות אותם ילדים קטנים שלא מבינים כלום.
לא יכולנו לבקש טובה ממך.אנחנו זוכרים כי בפעם הראשונה שנכנסת לכיתה לא כל כך הבנו עם מי יש לנו עסק.ראינו מישהי לא גדולה במיוחד, לעומת זאת עצבנית במיוחד. מה שלא הבנו זה שכל האנרגיות האלה לא יופנו לרעתנו אלא דווקא לטובתנו.
עברת איתנו את השנתיים החשובות ביותר והקשות ביותר בתיכון, שנתיים שבהן לא רק הלימודים תופסים מקום אלא גם חיינו האישיים. ידעת להתייחס לכל אחד מאיתנו כאחד מילדייך. תמיד היית שם, אוזן קשבת, אמא שנייה, אוהבת ותומכת ובתוך כל התמיכה והאהבה ידעת גם לתת את ההערכה הנכונה כשהיינו צריכים אותה.
היווית עבורנו מודל לחיקוי, ולמדנו ממך דברים אינסוף. עברנו איתך שנתיים מדהימות מלאות חוויות וריגושים.
תודה שתמיד היית שם לאורך כל הדרך, ידעת להושיט יד ולכוון אותנו אל דרך המלך.
אוהבים ומעריכים עד אינסוף י"ב.
נ.ב: את לא נפטרת מאיתנו כל כך מהר!!!

למורה שלנו !
 
עבור כל תלמיד בבית הספר את מורה, עבורנו את לא רק מורה, אלא גם אם. במשך שלוש שנים שימשת לנו דמות אימהית, חמה ואוהבת אשר העניקה לנו את מלוא אהבתה.
רכות, אהבה, חום, אכפתיות, סובלנות, כבוד, יושר, תמיכה וצניעות הן רק חלק ממעלותייך שאיתן חונכנו בשלוש השנים האחרונות.
תמיד ידענו שבכל בעיה, תלונה ובכל נושא יש על מי לסמוך, כי את תמיד היית שם כדי לתמוך, כדי לעזור וכדי לתת את העצות הטובות ביותר.
לעולם לא נשכח את שיעורי החינוך איתך, כל שיעור הוא בעל משמעות. וכמובן לא נשכח בכל חודש את שיעור החינוך שמוקדש לילדי יום ההולדת של אותו החודש.
אז שרה,רצינו לומר תודה! תודה על שלוש שנים מדהימות שחווינו איתך. אין ספק בלב כולנו שלא נשכח את שלוש השנים האלו וניקח אותן איתנו לאורך כל הדרך…
 
“ כל חיי אתה היית לי מורה 
את הדרך בחסדך הראית לי 
האמת שלך תמיד אצלי בלב 
גם אם לפעמים זה נחלש 
לא אשכח אותך, לא אשכח אותך 
לעולם היא לי דרכך 
 
מנסה לצעוד בלי למעוד שנית 
גם אם לפעמים קשה קצת בשבילי 
בתוך ים של פיתוי שוחה אני 
אז דמותך למולי 
לחזק אותי ולשמור עלי 
לכוון מלמעלה את חיי  “
( “מורה לחיים” , עמיר בניון)
 
אוהבים וגאים להיות תלמידייך,
 

הצעת מחיר אטרקטיבית
להפקת ספר מחזור