לייף-בוק מרמת גן - אבל עובדים בכל הארץ

לייף-בוק מתמחה בהפקת ספר מחזור, ספרי מחזור ותמונת מחזור לבתי ספר בכל הארץ ובכל השכבות- ספר מחזור כיתה ו, ספר מחזור כיתה ט, ספר מחזור יב. 

אנחנו מספקים שרות כולל בהפקת ספרי המחזור ותמונות מחזור לבתי הספר בכל הארץ, החל משלב התכנון ובניית הקונספט, הצילום, העיצוב הגראפי ועד הדפסת ספר המחזור וכריכתו והובלתו לבית הספר. הפקת ספר מחזור ותמונת מחזור ייחודיים ומקוריים בליווי ותמיכה מקיפים ועבודה יעילה ומהנה, איכות מצוינת ומחיר אטרקטיבי!!!

אנו מתחייבים להמשיך ולתת איכות מעולה, מחיר תחרותי שירות מסור ואדיב ואת הליווי והתמיכה המלאים והטובים ביותר שיש!!! נשמח להפיק עבורכם את ספר המחזור. התקשרו עכשיו לפגישה בליווי קטלוג מרשים, דוגמאות רבות והמלצות ולקבלת הצעת מחיר מפורטת.

ההפקה מתבצעת בליווי מקצועי ואמין עם ניסיון ומוניטין רב.  צילמנו, עיצובנו והדפסנו עד היום מאות אלפי ספרי מחזור, נשמח להפיק ולתת גם לכם שירות מצוין.

למה כדאי לעבוד עם לייף-בוק

מה אנחנו עושים

אנו מאמינים כי ספר מחזור כיתה ו, ספר מחזור כיתה ט, ספר מחזור יב,
הוא ספר זיכרונות משמעותי של תקופת הלימודים והוא נשמר שנים רבות ולכן חשוב לנו ולכם איכות ספרי מחזור ותמונת מחזור.

המשך המאמר >>

הפקת ספר מחזור בלייף-בוק

אתם יכולים לקרוא את כל ההדרכה למעלה… אבל, אם תפיקו אצלנו את ספר המחזור, אתם לא צריכים לקרוא… כלום!!! את הדאגות תשאירו לנו, זה המומחיות שלנו, אנחנו נוביל את ההפקה שלב אחר שלב ונעשה את רוב העבודה. אתם יכולים להתרכז בהוראה…

המשך המאמר >>

ספר מחזור דיגיטלי

בתקופה זו, למרות אהבתינו לספר מודפס, היופי שבקבלת ספר מחזור ממשי והיתרון של ספר מודפס בשמירתו לאורך שנים רבות, אי אפשר כמובן להתעלם מהעולם הדיגיטלי, מהמחשבים, טאבלטים וסמארטפונים…

המשך המאמר >>

הצעת מחיר אטרקטיבית
להפקת ספר מחזור