לייף-בוק מרמת גן - אבל עובדים בכל הארץ

מי צריך ספר מחזור?!

למה צריך ספר מחזור?

למה ספר מחזור?
ספר מחזור – ספר זיכרונות של תקופת התיכון

אנו מאמינים כי סיום הלימודים ומעבר למסגרת חדשה בכל תקופה בחיים מהווה שיא וציון דרך חשובים שיש לציין אותם ולזכרם שנים רבות, וכולנו זוכרים את היופי וההתרגשות בסיום הלימודים שיש כשנותנים את ספר המחזור והתעודה לתלמידים ולהורים, אם בטקס הסיום ואם במסיבות הכיתתיות. ספר המחזור הוא ספר זיכרונות משמעותי של תקופת הלימודים והוא נשמר שנים רבות. 

ספר מחזור מופק בדרך במספר צמתים חשובים בחיים:
ספר מחזור תיכון, ספר מחזור חטיבת ביניים, ספר מחזור יסודי, ספר מחזור גן.

בעידן הנוכחי, שמאופיין בשינויים תכופים בקצב מסחרר וכל יומיים מתחלפת ומתחדשת הטכנולוגיה, הספרים הם דיגיטליים, התמונות נמצאות במחשב או בטלפון הנייד, יש פינה אחת חמה שעדיין נשארה והיא ספר המחזור.
רבים הספידו אותה ואמרו כי עבר זמנו של הספר מחזור, אך מתברר דווקא ההיפך. דווקא כיום מבינים את הערך הנוסטלגי וערך הזיכרון שיש בספר מחזור. ספר מחזור מודפס הוא אחד הדברים שקרוב לוודאי שישמרו לטווח ארוך, הרבה יותר מתמונות שנמצאות במחשב. לא פעם אנו מקבלים פניות מבתי ספר שהפיקו ספר מחזור דיגיטלי ולא מודפס כדי לחסוך בעלויות, וכיום הם מבקשים שנדפיס להם את הקבצים.
פעם היה פלופי-דיסק  וג'אז (יש כאלה שיקראו את זה ואפילו לא ידעו את פירוש המילה), אחר כך היה CD  ואז הוא שופר ל- DVD, אחר כך הגיע ה-USB וכיום אנו בשלב מחשוב הענן….
ורק ספר המחזור המודפס נשאר קבוע 🙂  לא משנה איזה טכנולוגיה תהיה בעוד 50 שנה, את ספר המחזור המודפס תוכלו לפתוח ולהעלות זיכרונות עם חברים ועם המשפחה.

ספר מחזור הוא ספר זיכרונות. ספר מחזור הוא מתנת סיום בית ספר….
בעידן הפייסבוק נהוג לחשוב כי ספר המחזור כבר לא רלוונטי. ההיפך הוא הנכון! בעידן טכנולוגי משתנה ללא סוף ספר המחזור הוא אחד הדברים היותר בטוחים שיישאר גם עוד 50 שנה. מישהו מוכן להמר כי פייסבוק תישאר עוד 50 שנה? אני הייתי מהמר שלא!

הצעת מחיר אטרקטיבית
להפקת ספר מחזור